תנאי שימוש

תנאי שימוש באתר

ציודים – הבית לריצה וטריאתלון

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. פתיח

  אתר ציודים – הבית לריצה וטריאתלון (להלן: "האתר") הוא אתר המשמש כאתר מכירת מוצרים לספורטאים והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש המפורטים להלן:

  השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים וכן, התכנים השונים המוצעים לקהל הגולשים, עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה מוקדמת או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 2. תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו מתחייבים כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת וכמו כן לא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על אחריותו הבלעדית של המשתמש באתר.

  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותה הבלעדית של ציודים – הבית לריצה וטריאתלון ואין לעשות בהם שימוש הנוגד את האמור בתקנון זה.

 3. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק הסבר כלשהו.

  צוות האתר / הנהלת האתר יעשו כל שביכולתם לשמור על פרטיות המשתמש ולהגן על פרטיו. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע אישי מוסכם בזאת על המשתמש כי לא תהיה לו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי צוות האתרציודים – הבית לריצה וטריאתלון ו/או בעלי המניות והנהלת החברה של חברת רעיי ספורט בע"מ והמשך השימוש באתר זה על ידי המשתמש מהווה ראייה להסכמה לאמור בסעיף זה.

 4. גילוי נאות

  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

 5. תנאי שימוש בשירות הרכישה שירות רכישת המוצרים המקוונת דרך האתר (להלן: "שירות הרכישה") מתאפשר בהתאם לתנאים המצוינים להלן:
  • מחיר – מחיר המוצרים הוא כמצוין באתר והוא כולל מע"מ. המחיר המצוין אינו כולל את עלות המשלוח אלא במקרה שסכום הרכישה עולה לכדי הסכום המזכה במשלוח חינם. במידה ונפלה טעות במחיר מוצר, ציודים – הבית לריצה וטריאתלון תאפשר ביטול והחזר מלא של הרכישה או לחילופין השלמת העלות למחיר הנכון.
  • אספקה – מועדי אספקת מוצרים הינם בהתאם למדיניות תנאי האספקה של חברת השליחויות עמה התקשרה החברה ובימים כתיקונם יסופקו המוצרים בתוך שלושה ימי עבודה מהיום שלאחר קליטת ההזמנה באתר, אלא אם צוין מפורשות אחרת בדף הרכישה של המוצר. "ימי עבודה" – לעניין סעיף זה הינם ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג. אספקת המוצרים נעשית ע"י חברת שילוח, ועל כן ציודים – הבית לריצה וטריאתלון אינה לוקחת על עצמה אחריות כלשהי על איחור במסירת המשלוח מכל סיבה שהיא במקרה והחברה שמבצעת את המשלוח לא עומדת במגבלת הזמנים שהוגדרה. מובהר כי במידה ויחול כוח עליון לרבות מגיפה ו/או מלחמה ו/או מצב חירום ו/או שיטפון ו/או כל אירוע המוגדר בדין ככוח עליון, יתכן מצב של עיכוב במשלוח והמשתמש באתר מוותר ויתור סופי ומוחלט על כל טענה בגין איחור באספקת המוצרים בהתאם לאמור בעמוד זה.
  • מלאי – האתר יקיים בקרה שוטפת על מלאי המוצרים המוצע למכירה. אם לאחר ביצוע הזמנה התברר כי המוצר אזל, בשל נסיבות חריגות, שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תודיע על כך החברה לצרכן ותאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלא הכסף ששולם.
 6.  ביטול עיסקהא. ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית וסגורים בסגירת היצרן ולא נעשה בהם שימוש  וזאת בהודעה בכתב לדואר אלקטרוני: ראה דף צור קשר.

  לאחר בירור פנייתך יש להחזיר את המוצר באמצעות הדואר לכתובת אשר תינתן לך. לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם (לא כולל דמי משלוח), ובניכוי עלות שליחות ההחזרה (במידה וקיימת). אם המוצר נבדק על ידי גורם מטעם חברתנו ונמצא שהוא לא הוחזר כחדש, באריזתו החדשה והמקורית וסגור בסגירת ספק, לרבות כל מרכיבי המוצר והאריזה – הזיכוי יהיה יחסי לערך המוצר שהוחזר, בניכוי הוצאות או התחייבות בשל משלוח, אריזה, או כל הוצאה או התחייבות אחרת שהחברה הוציאה או שהיא התחייבה והן בשל התקשרות בעסקה או בשל ביטולה.(וזאת עקב אופי המוצרים)

  ב. במקרה בו המוצרים אותם קיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול.

  ג.חשוב לציין כי כל המוצרים נבדקים לפני שילוח. אינך רשאי להחזיר או להחליף מוצרים הניתנים להקלטה, שיעתוק או שכפול, שאריזתם המקורית נפתחה, אלא אם התברר שהם פגומים. במקרה של מוצר פגום אתה רשאי לשלוח את המוצר בצירוף חשבונית המס שקיבלת ומכתב המתאר את הבעיה במוצר. לאחר שנקבל את פנייתך, נשלח אליך שנית את המוצר על פי הזמנתך המקורית ובלבד שהוא נמצא במלאי אצל הספק. הזכות להחזיר או להחליף מוצר ו/או שירות כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14 לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א – 1981

  ד. כל עוד לא יצא המשלוח שהוזמן ממוקד ההזמנות שלנו, ניתן לבצע ביטול של העסקה ע"י שליחת הודעה בנושא דרך דף צור קשר של האתר

  יודגש כי לא ניתן לבטל את העסקה בדרכים אלו לאחר שכבר יצא המשלוח מחברתנו. במקרה כזה ביטול העסקה יתבצע על ידי החזרת המוצרים בפועל לאחד מסניפי החברה, בצירוף מכתב חתום על ידי הרוכש המורה על ביטול העסקה, בכפוף לתנאים שהוצגו לעיל בסעיפים א.-ג

 7. קניין רוחני

  האתר לרבות כל המידע הכלול בו לרבות עיצובו, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות תמונות, טקסטים, סרטונים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר ומהווים קניין רוחני בלעדי של ציודים – הבית לריצה וטריאתלון ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור מראש ובכתב מאתר Reyy Sport.

  אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או לעבד סרטונים, סימנים מסחריים, פיסות קוד או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שניתן אישור מראש ובכתב.